Mamut Revúca je názov pubu, kde to žije. Pub je priestranný, skladá sa z viacerých častí a miestností a svojim návštevníkom ponúka rôzne možnosti oddychu a zábavy vrátane koncertov, súťaží, či pokojného posedenia na letnej terase.

Mamut pub Revúca

„Pub je veľký a skladá sa z viacerých miestností. Z tohto dôvodu je pre personál náročné mať dokonalý prehľad o rajóne a o zákazníkoch, najmä v miestnostiach, ktoré sú od baru vzdialené, prípadne horšie viditeľné. V minulosti sme sa stretávali so sťažnosťami na dlhšie čakanie za obsluhou. Častou príčinou čakania bol napríklad práve fakt, že príchod týchto zákazníkov obsluha jednoducho vôbec nezaregistrovala.

Tento problém je už dnes takmer celkom eliminovaný. Hostia sú spokojnejší, vedia, že o ich prítomnosti personál vie a že si môžu doobjednať kedykoľvek budú mať chuť.

Na každý stôl sme umiestnili tlačidlá pre privolanie obsluhy. Naši zákazníci tak vedia pohodlným stlačením tlačidla personálu „ohlásiť“, že sú pripravení objednať si. Na jednej strane na nich personál už nikdy nezabudne, na strane druhej im takisto môže dopriať trocha súkromia a neobťažovať ich častým vyrušovaním. Vďaka lepšiemu prehľadu o objednávkach si vie zároveň personál lepšie organizovať prácu a byť tak efektívnejší.

Zavedenie systému bolo jednoduché, zákazníci aj personál sa s ním naučili pracovať veľmi rýchlo. Postupne sme využitie systému rozšírili aj do pridruženej herne, kde si vďaka tlačidlu na automate dokáže zákazník vyžiadať obsluhu, prípadne vyplatenie výhry. Atmosféra je tak diskrétna a príjemná, bez zbytočného vyrušovania ostatných a bez nutnosti vstať a odísť od automatu počas hry, ako tomu bolo v minulosti. „

Peter Viest
Prevádzkar
MAMUT REVÚCA